Vprašanja za učiteljice od Marica Tratar - petek, 6 november 2020, 21:38 Število odgovorov: 0 S klikom na gumb "odgovori" (desno spodaj) se mi odpre okno, v katerem lahko učiteljicam postavim vprašanja. Ko končam, kliknem gumb "pošlji" in učiteljice lahko preberejo in odgovorijo na moje vprašanje. Permalink