Dragi otroci, od novembra naprej vas prosim, da se pridružite skupini odvisno od stevilke razreda:
3. in 4. skupaj - v sredo ob 14:00
5. in 6. skupaj - v sredo ob 14:45
7.,8. in 9. skupaj v sredo ob 15:30
To je povezava za ZOOM srečanja:
Če v vaši družini brat in sestra oziroma dva brata obiskujeta tečaj, bi predlagala da v tem slučaju se pridružita skupini starejšega otroka. Če želita biti vsak v svoji skupini, seveda tudi lahko.
Lp,
Julija