Drage učenci in učenki, pozdravljeni!
Danes bo spet dobro vreme, zato predlagam, da gremo skupaj v knjižnico.
Srečamo se pred šolo zraven igrišča ob 14:00 in se odpravimo na potep. Prosim, da pridete pravočasno, ker bomo imeli samo 45 minut. Za v knjižnico pa bomo potrebovali maske.
S spoštovanjem,
Julija
040 343 141