2. Junij spet vživo - gremo v knjižnico

2. Junij spet vživo - gremo v knjižnico

od Julia Lukinova -
Število odgovorov: 0

Drage učenci in učenki, pozdravljeni!

Danes bo spet dobro vreme, zato predlagam, da gremo skupaj v knjižnico.

Srečamo se pred šolo zraven igrišča ob 14:00 in se odpravimo na potep. Prosim, da pridete pravočasno, ker bomo imeli samo 45 minut.  Za v knjižnico pa bomo potrebovali maske.

S spoštovanjem,
Julija
040 343 141