NAŠA GLASBA V VESOLJU


Dragi osmošolci, lepo pozdravljeni!

Kot bi pihnil, ste se znašli v karanteni in zopet se srečujemo takole, na daljavo. Predlagam, da najprej skupaj zapojemo "našo pesem" MALO POSTOJ.