NAŠA GLASBA V VESOLJU
Dragi osmošolci, lepo pozdravljeni!
Kot bi pihnil, ste se znašli v karanteni in zopet se srečujemo takole, na daljavo. Predlagam, da najprej skupaj zapojemo "našo pesem" MALO POSTOJ.
Dragi osmošolci, lepo pozdravljeni!
Kot bi pihnil, ste se znašli v karanteni in zopet se srečujemo takole, na daljavo. Predlagam, da najprej skupaj zapojemo "našo pesem" MALO POSTOJ.