Osnutek odseka
-
-
V tem forumu bomo razpravljali o danih nalogah, težavah pri reševanju nalog ali drugih temah.
-
Natisni DL in jih reši.
-
-
V tem tednu bomo izvedli projektno delo:
1. Pobarvali pobarvanko.
2. Iz pobarvanke izdelali pismo Božičku.
-
-
V klepetu boste lahko delili svoje izkušnje o tem, kako vi praznujete novo leto.
-
-
Ko je prišla zima, se je puhasto belo perje male sovice tako imenitno zlilo z belim snegom, da je preprosto izginila! Da bi zajkla in jazbec vedela, kje je, je za božič dobila rdečo kapico. Vse je bilo v redu, dokler ni nekomu zakrulilo v želodcu…

-
V klepetu napiši svoje mnenje o poslušani pravljici. Ali ti je bila všeč ali ne in zakaj?
-
-
Reši kviz.
-