mnenje o pravljici od Mark Mustafić Drstvenšek - torek, 16 januar 2024, 14:53 Število odgovorov: 0 Pri klepetu nimam vstopa, bom tukaj napisal mnenje.Pravljica mi je bila všeč, ker je bila lepa sovica. Permalink Odgovor