mnenje o pravljici od Taja Zupančič - sreda, 17 januar 2024, 11:53 Število odgovorov: 0 Pri klepetu še ni dostopa , tukaj pišem mnenje o pravljici:mi je všeč, ker je dobila sovica kapo. Permalink Odgovor