Razprave

mnenje o pravljici

mnenje o pravljici

od Taja Zupančič -
Število odgovorov: 0
Pri klepetu še ni dostopa , tukaj pišem mnenje  o pravljici:
mi je všeč, ker je dobila sovica kapo.