mnenje o pravljici od Maks Mustač - torek, 16 januar 2024, 14:56 Število odgovorov: 0 Ne pridem v klepetalnico za mnenje o pravljici. Bom napisal tukaj: pravlica mi je bila zelo lepa ker je lepo pripedovala gospa. Permalink Odgovor