Razprave

mnenje o pravljici

mnenje o pravljici

od Maks Mustač -
Število odgovorov: 0

Ne pridem v klepetalnico za mnenje o pravljici. Bom napisal tukaj: pravlica mi je bila zelo lepa ker je lepo pripedovala gospa.