mnenje o pravljici od Aleksej Gajić - torek, 16 januar 2024, 14:57 Število odgovorov: 0 Ne morem vstopiti v klepet. Tukaj pišem mnenje:pravljica mi je bila všeč zaradi sove. Permalink Odgovor