Razprave

MNENJE O PRAVLJICI

MNENJE O PRAVLJICI

od Mark Ulaga -
Število odgovorov: 0

Ne morem vstopiti v klepetalnico, zato tukaj pišem mnenje.

Pravljica mi je všeč, ker ima srečen konec.