MNENJE O PRAVLJICI od Mark Ulaga - torek, 16 januar 2024, 14:58 Število odgovorov: 0 Ne morem vstopiti v klepetalnico, zato tukaj pišem mnenje.Pravljica mi je všeč, ker ima srečen konec. Permalink Odgovor