mnenje o pravljici od Lazar Vasiljević - torek, 16 januar 2024, 15:01 Število odgovorov: 0 Ne pridem v klepet, zato bom mnenje napisal tukaj:Pravljica mi ni bila všeč, ker je sovica imela kapo. Permalink Odgovor