Razprave

mnenje o pravljici

mnenje o pravljici

od Lazar Vasiljević -
Število odgovorov: 0

Ne pridem v klepet, zato bom mnenje napisal tukaj:

Pravljica mi ni bila všeč, ker je sovica imela kapo.